Projektowanie

Projektujemy odzież damską, męską oraz dziecięcą. Naszym klientom oferujemy budowanie kolekcji od podstaw. Dotyczy to zarówno rozwiniętych marek, które chcą kontynuować kolejne sezony, jak i tych, które dopiero zaczynają. Możemy zrealizować pełną kolekcję lub poszczególne modele.

 

KONSTRUKCJA ODZIEŻY

Pierwszym krokiem jest sporządzenie konstrukcji. Może być ona rysowana tradycyjnie - ręcznie na zwykłym papierze lub w programie CAD, drukowana na papierze termotransferowym. W następnych etapach możliwe jest sporządzenie pełnego rozmiarowania oraz układu dla krojowni na określoną szerokość belki materiału.

 

WZORCOWNIA:

Wzorcownia oferuje fizyczne odszycie prototypu wraz z naniesieniem poprawek, do momentu osiągnięcia efektu satysfakcjonującego klienta. Za pomocą programu CAD/CAM możliwe jest wcześniejsze wizualizowanie oraz animacja kolekcji, lub jej elementów. Zamówienia realizujemy od 1szt w dowolnym modelu, kolorze, rozmiarze.

 

Prace we wzorcowni projektowej krok po kroku:

  1. Składają Państwo mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub przez formularz kontaktowy zamówienie na pojedyncze projekty lub pełną kolekcję.
  2. Wraz z konstruktorem na konsultacji, ustalacie Państwo wszystkie szczegóły dotyczące sampla lub pełnej kolekcji, jaka jest zamówiona. Na takim spotkaniu omawiamy z Państwem dobór materiału, dodatki oraz rozwiązania technologiczne.
  3. Do naszej wzorcowni przychodzą wybrane przez Państwa kupony (odcięte kilka metrów materiału na próbę) oraz dodatki.
  4. Wykonujemy konstrukcję papierową, a następnie odszywamy promodel (pierwsze odszycie) dla klienta.
  5. Przymiarki – akceptacja klienta. Jeżeli klient nie ma zastrzeżeń do wzoru, uzgadniamy w jakim rozmiarze jest promodel i wykonujemy pełna rozmiarówkę. Jeżeli są poprawki nanosimy je i pracujemy dalej nad modelem.
  6. Jeżeli promodel jest zaakceptowany i konstrukcja odzieżowa zrobiona w pozostałych rozmiarach, wyliczamy zużycie materiału na partię produkcyjną produktu. Tkaniny oraz formy odzieżowe zostają wysłane na naszą krojownie.
  7. Kroimy odzież w ilościach produkcyjnych. Uwaga! Zamówienie promodelu we wzorcowni przez klienta nie obliguje go do zamówienia większych ilości odzieży. We wzorcowni projektowej można zamawiać pojedyncze egzeplarze, w różnych modelach, w odmiennych rozmiarach oraz kolorach. Jest wiele klientów indywidualnych, których ubieramy, nie posiadają własnej linii odzieżowej.

 

Uwaga!

Zamówienie promodelu we wzorcowni przez klienta nie obliguje go do zamówienia większych ilości odzieży. We wzorcowni projektowej można zamawiać pojedyncze egzeplarze, w różnych modelach, w odmiennych rozmiarach oraz kolorach. Jest wiele klientów indywidualnych, których ubieramy, nie posiadają własnej linii odzieżowej.