JAK ROZPOCZĄĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ:

 

  1. Za pomocą maila (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub formularza kontaktowego na stronie, prosimy o wysłanie do nas opisu, rysunków lub zdjęć inspiracji z własnymi uwagami, które zobrazują to co Państwo chcą u nas zamówić. Nasi klienci nie muszą umieć szkicować, czy obsługiwać programów graficznych. Prosimy wyjaśnić projekt jak najprościej, możliwie dostępnymi metodami, jakimi Państwo dysponują. Jeżeli klient sobie tego życzy, możliwa jest tez współpraca na podstawie dostarczonych nam rysunków technicznych, kart produktów czy rysunków żurnalowych.
  2. Maksymalnie w przeciągu 24h, otrzymujecie Państwo od nas kompleksową wycenę: konstrukcji odzieżowych, promodeli, produkcji oraz wszelkie informacje dotyczące współpracy, a także harmonogram działań punkt po punkcie.
  3. Umawiamy konsultacje z konstruktorem aby uzgodnić szczegóły projektu.
  4. We wzorcowni realizujemy konstrukcje odzieżowe, odszywamy promodele, robimy ich rozmiarowanie.
  5. W krojowni tniemy materiał, podklejamy, znaczymy dziurki, kieszenie itd.
  6. W szwalni zszywamy, pakujemy, wysyłamy produkcje do klienta.

 

UWAGA!

Współpracujemy z markami i projektantami z zagranicy oraz z całej Polski. Wiele lat organizujemy produkcje, kontaktując się za pomocą komunikatorów takich jak FaceTime, Skype, Meet, Zoom, WhatsApp, wedle życzeń klienta. Z dnia na dzień działamy posługując się wszystkimi firmami kurierskimi. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem +48 730900526, codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00. Kontakt osobisty nie jest niezbędny.