Slide
Nie musisz umieć rysować!
W celu wyceny, wyślij swoje inspiracje
na adres zamowienia@szwalniawarszawska.pl
VIDEO 1
VIDEO 1

SZWALNIA WARSZAWSKA - OFERTA


WZORCOWNIA PROJEKTOWA

Projektujemy i szyjemy już od ilości 1szt. w dowolnym modelu i kolorze wszelkiego rodzaju odzież lekką, damską, męską, dziecięcą. Realizujemy każdy projekt fashion, streerwear, basic, casual, a także odzież wieczorową, dziecięcą (w tym atestowaną niemowlęcą), specjalistyczną (medyczną, roboczą), kostiumy teatralne, przebrania na imprezy okolicznościowe, a także na potrzeby agencji reklamowych wszelkiego rodzaju : maskotki, nerki, plecaki, eko torby, peleryny, fartuchy itd.

Do wykonania danego produktu potrzebujemy jedynie opisu klienta lub zdjęć inspiracji. Nasi klienci nie muszą umieć szkicować, czy obsługiwać programów graficznych. Aczkolwiek jeżeli klient sobie tego życzy możliwa jest tez współpraca, na podstawie dostarczonych nam rysunków technicznych, kart produktów, czy rysunków żurnalowych.

Doradzamy w kwestii doboru i łącznia tkanin, dodatków, kolorów, odpowiednich technik nadruku, czy haftu komputerowego. Oferujemy  kompleksową usługę wykonania modelu wraz z materiałem i wszystkimi dodatkami. W ten sposób nasi klienci składają zamówienie mailowo i otrzymują kurierem gotowy produkt. Nie muszą angażować się w koordynację poszczególnych branż.

Oferujemy budowanie spójnych kolekcji odzieży (również konkursowych, bądź dyplomowych). Tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z szyciem pomagamy przejść przez proces produkcji odzieży od początku do końca. Wraz z konfekcjonowaniem, metkowaniem, pakowaniem towarów.

Firmom proponujemy pełne zaopatrzenie ich kadry we wszelkiego rodzaju odzież. Ubieramy pracowników wszystkich sektorów (min. korporacji, biur, lini lotniczych, klinik), w pełnej rozmiarówce (również osoby o nietypowych wymiarach). Konfekcje dla firm personalizujemy przez hafty komputerowe, nadruki, firmowe guziki, przypinki, elementy kaletnicze.


SZWALNIA WIELKONADKŁADOWA

Każdą rzecz zamówioną w naszej wzorcowni jesteśmy w stanie wykonać w dużych nakładach. Ze względu na elastyczność i zwiększanie mocy przerobowych proporcjonalnie w stosunku do zapotrzebowania, terminy realizacji mamy wyjątkowo krótkie.

W naszej szwalni przede wszystkim stawiamy na wysoką jakość szycia. Zależy nam aby odzież, którą produkujemy była nie tylko estetycznie wykonana, ale i trwała, służąca klientom nie jednorazowo (wykasować) na dłuższy okres czasu.

Na park maszynowy składają się maszyny specjalistyczne, pozwalające na zastosowanie przeróżnych technologii wykończenia, w zależności od życzeń i potrzeb klienta. Na określoną produkcję jesteśmy w stanie też dostosować odpowiednio park maszynowy pod klienta.


NADRUKI, HAFT KOMPUTEROWY, DODATKI PERSONALIZOWANE

Klientom detalicznym zamawiającym we wzorcowni pojedyncze egzemplarze odzieży, jak i wielkonakładowym,proponujemy zadruk tkanin oraz dzianin wszelkimi dostępnymi na rynku metodami. W zależności od asortymentu,możliwe jest wykorzystanie metod : sublimacji, sitodruku (także wypukłego lub świecącego w ciemności), druku cyfrowego, termotransferowego (flok & flex). Oferujemy zadruk odzieży lub pełnych belek materiałów w celu wykonania personalizowanych: pościeli, zasłon, narzut, kap, kotar itd.

Haft komputerowy możemy zaoferować praktycznie na każdym rodzaju odzieży. Realizujemy go zarówno w małych rozmiarach (np. na piersi w marynarce czy koszulce polo), jak i w dużych (np. na plecach od kurtek pilotek czy szlafroków bokserskich).

Wszystkie zastosowane dodatki: skórki(eko), karabińczyki, guziki, oczka, napy, przypinki metalowe, agrafki itd. jesteśmy w stanie spersonalizować drukując na nich logo firmy, bądź dostosowując je odpowiednio do potrzeb klienta (np. guziki z herbem).


METKI, PRZEPISY PRANIA

Na życzenie klienta wykonujemy metki żakardowe - tkane, przepisy prania, przywieszki kartonikowe itd. Możemy pracować na podstawie dostarczonego przez klienta pliku wektorowego, bądź zaproponować usługę wykonania grafiki.


MATERIAŁY

Współpracujemy z producentami polskich i importowanych dzianin oraz tkanin. Doradzamy klientom jaki materiał najlepiej zastosować do wykonania określonego rodzaju odzieży. Pracujemy z eko skórami, sztucznymi futrami, flauszami, tiulami, pluszem. Jesteśmy firmą VEGE więc nie stosujemy materiałów pochodzenia zwierzęcego.


KONFEKCJONOWANIE, METKOWANIE, PAKOWANIE

Pojedynczo zamówione u nas egzemplarze, jak i duże nakłady odzieżowe na życzenie klienta odpowiednio pakujemy, metkujemy oraz jesteśmy w stanie zapewnić logistykę. Pracujemy w ten sposób, aby w krótkim czasie nasz klient otrzymał swoje mailowo złożone zamówienie kurierem do domu.

Klient Szwalni Warszawskiej nie musi umieć rysować, projektować, znać materiałów, dobierać dodatków i organizować personalizacji. Nie musi też zatowarować się dużymi ilościami odzieży. Twój pomysł, my go zrealizujemy. Zapraszamy do współpracy!